Paukštyno g. 5, Antakalnio k., Rumšiškių sen., Kaišiadorių r.

Nuotykių erdvė

Pagrindinė vaikų žaidimų aikštelė

image

Pagrindinė vaikų žaidimų aikštelė skirta 3-12 metų amžiaus vaikams su mamyčių ar tėvelių priežiūra. Ši įvairiaspalvė iš medžio pagaminta aikštelė sudaryta iš keturių bokštų, kuriuose mažieji atras skirtingus užlipimus, nulipimus, čiuožyklas, tiltelius ir kitokias kliūtis dėl ko žaisti bus dar įdomiau. Ant žemės patiesta dirbtinė žolė pagaminta iš aplinkai draugiškų medžiagų suteikia minkštumo bei jaukumo pojūtį.


Nusileidimo lynas

image

Nusileidimo lynas. Šiuo lynu rekomenduojame leistis vaikams nuo 4 metų. Nusileidimo lynas prasideda nuo pakylos pagrindinėje žaidimų aikštelėje, kuri yra 1,5m aukščio. Nusileidimo ilgis apie 25m. Kitame gale vaikai galės saugiai nulipti kadangi ten sieks kojomis žemę. Leidžiantis lynu būtina suaugusiųjų priežiūra.


Spyruoklinis batutas

image

Spyruoklinis batutas. Įrengtas ant žemės dėl ko vaikai gali saugiai šokinėti nebijodami iškristi.


Pripučiamas batutas

image

Pripučiamas batutas. Čia vaikai apsidžiaugs radę linksmybių karalių – didžiulį pripučiamą batutą, kuriame vaikučiai tikrai galės siausti nevaržomi.


Terasa

image

Terasa. Burundiko nuotykiai pasiūlys tikrai didžiulę lauko terasą (5x8m). Kurioje jaukiai ir patogiai galėsite atsipūsti, papietauti, šalia išsikepti didkepsnį ar šašlyką. Subjurus orui galima nusileisti tentą ir taip apsisaugoti nuo nepageidaujamo lietaus ar vėjo.


Suaugusiųjų pramogos

Sūpynės

image

Sūpynės. Vyresniųjų lankytojų laukia sūpynės, kurios nukreiptos į vaikų žaidimų aikšteles taip galėsite patogiai pailsėti bei tuo pačiu matyti ką veikia jūsų mažieji.


Lauko stalo tenisas

image

Lauko stalo tenisas. Sporto ir azarto ištroškę poilsiautojai čia galės išlieti devintą prakaitą varžydamiesi tarpusavyje kuris bus teniso karalius.


Kubilas

image

Kubilas. Čia galėsite mėgautis vandens sukuriamais malonumais.


Pirtis

image

Kitos pramogos

image

Kitos pramogos. Futbolo ir tinklinio kamuoliai, badmintonas, tinklinio aikštelė, futbolo vartai, laipynės-karstynės, lavinamieji žaidimai.

Fotosesija prie burundiko grybukų.


Putų šou

image

Virvės tempimas

image

Laipiojimas tinklais

image

Slidės

image

Lipnių kamuoliukų žaidimas

image

Pataikyk

image

Kvadratas

image

Stalo futbolas

image

Mėtymosi žiedai

image

Užkelk kauliuką

image